масажер

Прикажување на 1 резултат

 • Најдобриот 4 D масажер

  Најдобриот 4 D масажер

  1000 MKD 690 MKD

  Масажер со два пара на тркалца кои ротираат за 360 степени. Можете да масирате по кој било дел од телото и кожата. Можете да го употребувате на чуствителна кожа како и за отстранување на целулит . Пониска цена за разлика од другите апарати за убавина наменето за лична употреба. Направете ја кожата да изгледа подмладено и заштедете време и пари.

  Предности :

  • Ротира за 360 степени, соларна енергија.
  • Ги активира клетките, лифтинг на лице, го успорува стареењето на кожата.
  • Го стимулира создавањето на колагенот, ја зголемува еластичноста накожата.
  • Ја зголемува циркулацијата на крвта.
  • Соларни сензори.