Разно

Showing 1–12 of 22 results

 • USB Вентилатор

  USB Вентилатор

  400 MKD 199 MKD

  На прагот се летните горештини, а навиката или професијата Ве врзува за компјутерот или лап топот, заморно, тешко, топло, неподносливи услови не ни дозволуваат да уживаме. Но сега има едноставно и практично решение на тие проблеми, нема повеке потење, главоболки, мачнини, вртоглавици, едноставно приклучете го во гнездото за USB, нема жици, нема батерии, нема инсталации, едноставно подесете го како Ви одговара најдобро затоа што телото е од силикон-пластика и флексибилно е во сите правци, моторот е безшумен, а ефектот е повеќе од задоволувачки.

  Не чекајте нарачајте го веднаш!


 • USB Хаб – Чоколадо

  USB Хаб – Чоколадо

  700 MKD 600 MKD

  За сите љубители на чоколадото. Нема да ви се стопи во рака, ниту пак да ве здебели, загарантирано 0 калории 🙂


 • Алатка за Диплење Облека

  Алатка за Диплење Облека

  1000 MKD 850 MKD

  Сакате секогаш да имате идеално здиплени кошули и маици, но го мразите самиот чин на диплење бидејќи ви одзема премногу време?


 • Ѕвонче за Маса – Заѕвони за Пиво

  Ѕвонче за Маса – Заѕвони за Пи...

  500 MKD 400 MKD

  Почувствувајте се како специјален гостин во луксузен хотел, каде по заѕвонување на ѕвончето веднаш брзаат да ве услужат и да ги задоволат вашите очекувања и желби!


 • Ѕвонче за Маса – Заѕвони за Секс

  Ѕвонче за Маса – Заѕвони за Се...

  500 MKD 400 MKD

  Нов начин за едноставна, сигурна и безжична комуникација не само во спалната. Сега навистина ќе се разбирате еден со друг без зборови. Бидејќи на сите понекогаш ни треба малку љубов, само удредете врз ѕвончето и љубењето набрзо ќе започне!*


 • Мала Њутнова Нишалка

  Мала Њутнова Нишалка

  600 MKD 500 MKD

  Њутновата нишалка е класична декорација за секое биро.


 • Мини вентилатор за во канцеларија или дома

  Мини вентилатор за во канцелариј...

  1200 MKD 800 MKD

  Ладењето може да започне …

  Неверојатен мини вентилатор вистински хит за ова лето. Вентилаторот може да го користите во Вашата канцеларија или онаму каде ви е потребно. Многу е лесен за употреба, има штипка и може да го закачите на Вашето биро, или некој друг предмет кој ќе Ви одговара. Исто така има отвори и за шрафови и може да се прикачи и на ѕид.


 • selfie-stick

  Мини селфи стик

  500 MKD 350 MKD

  Главни карактеристики:

  • Основна должина: 48 cm
  • Должина кога е собран : 13,8 cm
  • Поврзување преку пин за слушалки

 • Најдобриот 4 D масажер

  Најдобриот 4 D масажер

  1000 MKD 690 MKD

  Масажер со два пара на тркалца кои ротираат за 360 степени. Можете да масирате по кој било дел од телото и кожата. Можете да го употребувате на чуствителна кожа како и за отстранување на целулит . Пониска цена за разлика од другите апарати за убавина наменето за лична употреба. Направете ја кожата да изгледа подмладено и заштедете време и пари.

  Предности :

  • Ротира за 360 степени, соларна енергија.
  • Ги активира клетките, лифтинг на лице, го успорува стареењето на кожата.
  • Го стимулира создавањето на колагенот, ја зголемува еластичноста накожата.
  • Ја зголемува циркулацијата на крвта.
  • Соларни сензори.