Ѕвонче за Маса – Заѕвони за Пиво

500 MKD 400 MKD

Почувствувајте се како специјален гостин во луксузен хотел, каде по заѕвонување на ѕвончето веднаш брзаат да ве услужат и да ги задоволат вашите очекувања и желби!

Нема на залиха

Шифра: R 011 Категорија: тагови: ,

Опис на производот

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Нашето ѕвонче ќе ви ја пружи таа услуга дома. Секако, единствено доколку живеете со прекрасна жена на која нема да и биде проблем да ве услужи за да не се мачите да одите до фрижидерот или да пропуштите некоја секунда од спортскиот натпревар 🙂

Само нежно притиснете со раката на ѕвончето и сите ќе знаат дека е време за пиво!

Карактеристики:

Метално ѕвонче – заѕвони за пиво Димензии: дијаметар околу 8 см, висина 5.5. см Проѕирна кутија Боја: црна

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.