Женска Престилка – Среќна Нова Година

800 MKD 700 MKD

Нема на залиха

Шифра: Pr 002 Категорија: таг:

Опис на производот

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
За овој дочек на новата година додадете малку забава во вашите обврски околу готвењето со оваа празнична престилка.
Целата забава оваа година ќе биде во кујната!
  • 100% Произведено во Италија
  • Материјалот е отпорен на флеки и лесен за одржување
  • Сликата е со голем квалитет што е гаранција дека нема да избледи и после повеќе перења
  • Димензии 75 х 57 см
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.