Женска Престилка – Среќна Нова Година

800 MKD 700 MKD

Нема на залиха

Шифра: Pr 002 Категорија: таг:

Опис на производот

За овој дочек на новата година додадете малку забава во вашите обврски околу готвењето со оваа празнична престилка.
Целата забава оваа година ќе биде во кујната!
  • 100% Произведено во Италија
  • Материјалот е отпорен на флеки и лесен за одржување
  • Сликата е со голем квалитет што е гаранција дека нема да избледи и после повеќе перења
  • Димензии 75 х 57 см