Женска Престилка – Средношколка

800 MKD 700 MKD

Кои се најдобрите школки? Погодувате 🙂

Нема на залиха

Шифра: Pr 027 Категорија: таг:

Опис на производот

100% Произведено во Италија Материјалот е отпорен на флеки и лесен за одржување Сликата е со голем квалитет што е гаранција дека нема да избледи и после повеќе перења Димензии 75 х 57 см