Женска Престилка – Секси Стјуардеса

800 MKD 700 MKD

Одсекогаш работата на стјуардесите била една од најпосакуваните… Ќе ви треба само малку фантазија за оваа престилка да ве однесе во сите оние земjи кои одсекогаш сте сакале да ги посетите…

Нема на залиха

Шифра: Pr 022 Категорија: таг:

Опис на производот

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

100% Произведено во Италија Материјалот е отпорен на флеки и лесен за одржување Сликата е со голем квалитет што е гаранција дека нема да избледи и после повеќе перења Димензии 75 х 57 см

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.