Женска Престилка – Секси Невеста

800 MKD 700 MKD

Нема на залиха

Шифра: Pr 003 Категорија: таг:

Опис на производот

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Онаа што ќе ја носи оваа неверојатна престилка, дефинитивно ќе биде во центарот на вниманието цело време додека ја носи!

Корисна за во кујна или било кое друго место!

  • 100% Произведено во Италија
  • Материјалот е отпорен на флеки и лесен за одржување
  • Сликата е со голем квалитет што е гаранција дека нема да избледи и после повеќе перења
  • Димензии 75 х 57 см
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.