Женска Престилка – Секси Медицинска Сестра

800 MKD 700 MKD

Нема на залиха

Шифра: Pr 012 Категорија: таг:

Опис на производот

Оставете долготраен впечаток и бидете во центарот на вниманието со оваа нова престилка! Ќе бидете подготвени за било каков итен случај на следната вечера. Побрзајте, ни треба вештачко дишење овде… повторно 🙂

Носете ја во кујна или било каде и да посакате!

  • 100% Произведено во Италија
  • Материјалот е отпорен на флеки и лесен за одржување
  • Сликата е со голем квалитет што е гаранција дека нема да избледи и после повеќе перења
  • Димензии 75 х 57 см