Женска Престилка – Раѓањето на Венера

800 MKD 700 MKD

Инспирација за оваа престилка е ремек делото на Сандро Ботичели од 1486год – Раѓањето на Венера.

Нема на залиха

Шифра: Pr 019 Категорија: таг:

Опис на производот

100% Произведено во Италија Материјалот е отпорен на флеки и лесен за одржување Сликата е со голем квалитет што е гаранција дека нема да избледи и после повеќе перења Димензии 75 х 57 см