Женска Престилка – Џејн

800 MKD 700 MKD

Дозволете и на вашата дива страна да го преземе готвењето во џунглата наречена кујна!

Одлична за забави, покрај скара или за 1ви Април!

На залиха

Deleting file, please wait...

Шифра: Pr 026 Категорија: таг:

Опис на производот

100% Произведено во Италија Материјалот е отпорен на флеки и лесен за одржување Сликата е со голем квалитет што е гаранција дека нема да избледи и после повеќе перења Димензии 75 х 57 см