Женска Престилка – Џејн

800 MKD 700 MKD

Дозволете и на вашата дива страна да го преземе готвењето во џунглата наречена кујна!

Одлична за забави, покрај скара или за 1ви Април!

Нема на залиха

Шифра: Pr 026 Категорија: таг:

Опис на производот

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

100% Произведено во Италија Материјалот е отпорен на флеки и лесен за одржување Сликата е со голем квалитет што е гаранција дека нема да избледи и после повеќе перења Димензии 75 х 57 см

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.