Женска Престилка – Фитнес Девојка

800 MKD 700 MKD

Нема на залиха

Шифра: Pr 004 Категорија: таг:

Опис на производот

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Престилка за сите активни девојки кои динамиката од теретана сакаат да ја внесат и во кујната!

Носете ја во кујна или било каде и да посакате!

  • 100% Произведено во Италија
  • Материјалот е отпорен на флеки и лесен за одржување
  • Сликата е со голем квалитет што е гаранција дека нема да избледи и после повеќе перења
  • Димензии 75 х 57 см
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.