USB Вентилатор

400 MKD 199 MKD

На прагот се летните горештини, а навиката или професијата Ве врзува за компјутерот или лап топот, заморно, тешко, топло, неподносливи услови не ни дозволуваат да уживаме. Но сега има едноставно и практично решение на тие проблеми, нема повеке потење, главоболки, мачнини, вртоглавици, едноставно приклучете го во гнездото за USB, нема жици, нема батерии, нема инсталации, едноставно подесете го како Ви одговара најдобро затоа што телото е од силикон-пластика и флексибилно е во сите правци, моторот е безшумен, а ефектот е повеќе од задоволувачки.

Не чекајте нарачајте го веднаш!

На залиха

Warning

Deleting file, please wait...

Шифра: R 019 Категорија: таг:

Опис на производот

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

1. USB Вентилатор 2. Може да се користи во секое место, односно секој уред кој напојува со USB порта 3. Уникатен, флексибилен дизајн, со многу мала тежина 4. Ниско ниво на бучава, како и ниска потрошувачка на енергија 5. Материјал: Силикон 6. Боја: бела / сина боја. Ве молиме кажете ни која боја Ви се допаѓа по плаќање!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.