USB Хаб – Чоколадо

700 MKD 600 MKD

За сите љубители на чоколадото. Нема да ви се стопи во рака, ниту пак да ве здебели, загарантирано 0 калории 🙂

Нема на залиха

Шифра: R 014 Категорија: таг:

Опис на производот

4 х USB 2.0 Компатибилен со Windows и Mac платформите Димензии 8,7 x 5,8 х 2,2 см