Танга Гаќички – Супердевојка

500 MKD 430 MKD

На залиха

Deleting file, please wait...

Шифра: R 006 Категорија: таг:

Опис на производот

Изненадете го вашиот партнер со овие секси гаќички 100% Полиестер Материјалот е лесен за одржување Сликата е со голем квалитет што е гаранција дека нема да избледи и после повеќе перења Една големина S/L Произведено во Италија Целосна или делумна репродукција е забранета