alka02

Стилска алка во сребрена боја за шик изглед

250 MKD

  • Должина 20 цм

На залиха

Deleting file, please wait...

Шифра: RAIN 011 Категории: ,

Опис на производот

Стилска алка во сребрена боја за шик изглед.

Овој производ на залиха е достапен во еден примерок