Привезок Дијамантски Прстен – Проѕирен

400 MKD

Подарете и на саканата уникатен Привезок во форма на Дијамантски Прстен и покажете и колку навистина ви значи.

Нема на залиха

Шифра: R 009a Категорија: тагови: ,

Опис на производот

Уште од времето на Мерилин Монро секој маж знае дека колку и да се труди, најдобри пријатели на жената секогаш ќе бидат дијамантите. Како симбол на радост и среќа, дијамантот воедно е и симбол на чистота и мир.

Карактеристики:

Привезок со прекрасен дијамантски прстен Димензии: 4.5 х 3.5 см 5 алки за клучеви Елегантна проѕирна кутија врзана со машна Боја на дијамантот: Проѕирна