Песочен Часовник – Секс Тајмер

600 MKD 480 MKD

Како што кажува и името, ова е песочен часовник кој мери колку долго време вашиот партнер може да издржи… Има неколку нивоа како “пастув” или “само изгубено време”, а на вас е да испробате како тој котира според овие мерки 🙂

Нема на залиха

Шифра: R 013 Категорија: таг:

Опис на производот

Димензии 11см х 4 см