Најдобриот 4 D масажер

1000 MKD 690 MKD

Масажер со два пара на тркалца кои ротираат за 360 степени. Можете да масирате по кој било дел од телото и кожата. Можете да го употребувате на чуствителна кожа како и за отстранување на целулит . Пониска цена за разлика од другите апарати за убавина наменето за лична употреба. Направете ја кожата да изгледа подмладено и заштедете време и пари.

Предности :

 • Ротира за 360 степени, соларна енергија.
 • Ги активира клетките, лифтинг на лице, го успорува стареењето на кожата.
 • Го стимулира создавањето на колагенот, ја зголемува еластичноста накожата.
 • Ја зголемува циркулацијата на крвта.
 • Соларни сензори.

 

На залиха

Warning

Deleting file, please wait...

Шифра: R 020 Категорија: таг:

Опис на производот

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Соодветно за:

 1. Мажи и жени постари од 12 години.
 2. Луѓе кои подолго време работат на компјутер.
 3. Луѓе со крупно лице.
 4. Луѓе кои имаат брчки на лицето
 5. Луѓе со пеги, широки пори на лицето.

Начин на употреба:

 1. Движете нежно по челото и над капацте од очите.
 2. Продолжете нежно околу очите.
 3. Нежно придвижувајте помеѓу градите и клучната коска.
 4. Хоризонтално и вертикално околу рацете.
 5. Движете нежно од внатрешниот до надворешниот дел на лицето.
 6. Горе долу по вратот.
 7. Околу рамената и вратот.
 8. Движете нежно горе долу по целото тело.

Карактеристики:

 1. Димензии: 120 х 90 х 60mm
 2. Ротирачки тркалца
 3. Материјали: Силикон, нерѓосувачки челик, месинг, платина,
 4. Боја: Сребрена
 5. Водоотпорен
 6. Заоблена рачка.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.