Мини вентилатор за во канцеларија или дома

1200 MKD 800 MKD

Ладењето може да започне …

Неверојатен мини вентилатор вистински хит за ова лето. Вентилаторот може да го користите во Вашата канцеларија или онаму каде ви е потребно. Многу е лесен за употреба, има штипка и може да го закачите на Вашето биро, или некој друг предмет кој ќе Ви одговара. Исто така има отвори и за шрафови и може да се прикачи и на ѕид.

Нема на залиха

Шифра: R 026 Категорија: таг:

Опис на производот

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Основата е бела а перките се сини

Волтажа: 220V Максимална Моќност на вртежи: <20W Моќност: 12 W Материјал : Пластика Должина на скелет: 30cm Должина на перка: 16cm Тежина 600грама. Содржи штипка за прикачување на работно биро или маса, како и можност за прикачување на ѕид.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.