Машка Престилка – Спушти се доле

800 MKD 700 MKD

Нема на залиха

Шифра: Pr 008 Категорија: таг:

Опис на производот

За оние мажи кои сакаат да готват со задоволство…..

  • 100% Произведена во Италија
  • Материјалот е отпорен на флеки и лесен за одржување
  • Сликата е со голем квалитет што е гаранција дека нема да избледи и после повеќе перења
  • Димензии 75 х 57 см