Машка Престилка – Секси Тетоважи

800 MKD 700 MKD

Нема на залиха

Шифра: Pr 001 Категорија: таг:

Опис на производот

Има и безболни начини да дознаете како би ви стоеле тетоважи по целото тело.

  • 100% Произведена во Италија
  • Материјалот е отпорен на флеки и лесен за одржување
  • Сликата е со голем квалитет што е гаранција дека нема да избледи и после повеќе перења
  • Димензии 75 х 57 см