Машка Престилка – Секси Мајстор

800 MKD 700 MKD

Оваа престилка е одличен прилог за сите мажи кои сакаат да покажат дека не само што се подготвени да ги извршат сите домашни задачи за кои е потребна машка рака, туку и дека се подеднакво вешти во кујната или покрај скарата…

Нема на залиха

Шифра: Pr 023 Категорија: таг:

Опис на производот

100% Произведено во Италија Материјалот е отпорен на флеки и лесен за одржување Сликата е со голем квалитет што е гаранција дека нема да избледи и после повеќе перења Димензии 75 х 57 см