Машка Престилка – Полицаец

800 MKD 700 MKD

На залиха

Warning

Deleting file, please wait...

Шифра: Pr 007 Категорија: таг:

Опис на производот

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Престилка за сите мажи кои сакаат да воспостават ред во кујната или покрај скарата…

  • 100% Произведена во Италија
  • Материјалот е отпорен на флеки и лесен за одржување
  • Сликата е со голем квалитет што е гаранција дека нема да избледи и после повеќе перења
  • Димензии 75 х 57 см
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.