Машка Престилка – Гладијатор

800 MKD 700 MKD

За непобедливите гладијатори во современата арена – кујната! Задолжителна опрема при отварање запечени тегли од зимница, одзатнување мијалници, чистење загорени тави…

На залиха

Warning

Deleting file, please wait...

Шифра: Pr 025 Категорија: таг:

Опис на производот

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

100% Произведено во Италија Материјалот е отпорен на флеки и лесен за одржување Сликата е со голем квалитет што е гаранција дека нема да избледи и после повеќе перења Димензии 75 х 57 см

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.