Машка Престилка – Домашен Помошник

800 MKD 700 MKD

Кој рече дека чистењето со правосмукалка неможе да биде забавно …. не дека и вам никогаш не ви паднало на памет.

Нема на залиха

Шифра: Pr 020 Категорија: таг:

Опис на производот

100% Произведено во Италија Материјалот е отпорен на флеки и лесен за одржување Сликата е со голем квалитет што е гаранција дека нема да избледи и после повеќе перења Димензии 75 х 57 см