Машка Престилка – Билдер

800 MKD 700 MKD

Нема на залиха

Шифра: Pr 005 Категорија: таг:

Опис на производот

Ова е шанса секој кој сака за миг да изгледа набилдано, да може да го постигне тоа без да стапне во теретана 🙂 100% Произведена во Италија Материјалот е отпорен на флеки и лесен за одржување Сликата е со голем квалитет што е гаранција дека нема да избледи и после повеќе перења Димензии 75 х 57 см