Mашина за мотање на сарми

500 MKD 400 MKD

Порано велеа, не треба да ја земеш за жена, додека таа не се научи да мотка сарма, сега се вели, не треба да се земе додека не си купи ваква машинка.

Warning

Deleting file, please wait...

Шифра: sd001 Категорија: таг:

Опис на производот

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Машина за мотање на сарма од лозов лист или пак од зелка.

Апаратот е лесен и безбеден за ракување.

Откако ќе го поставите листот на предвиденото место на апаратот, ставете од смесата со која сакате да ги наполните сармите, и повлечете ја рачката. Ќе добиете совршено свиткана сарма.

Погледнете на видеото како лесно функционира

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.