Маица со сопствен дизајн

700 MKD 450 MKD

Креирајте си маица според Ваш дизајн во само неколку чекори:

  • Напишете го текстот што сакате да стои на маицата(доколку е потребно)
  • Прикачете слика(доколку е потребно)
  • Одберете боја која ви одговара на дизајнот
  • Одберете пол(машки или женски)
  • Одберете големина на маицата која Ви одговара(S, M, L, XL, XXL)
  • Кога ќе ги процесирате чекорите тогаш потребно е маицата да ја додадете во кошница

Начин на прикачување слика:

  • Кликнете на копчето додади фајлови
  • Откако ќе ја изберете сликата притискате на копчето “Прикачете ги селектираните фајлови” кое се појавува веднаш до копчето додади фајлови.
  • Доколку сликата е успешно прикачена ќе се појави малечка верзизја од истата веднаш под полето за дополнителни забелешки.

Warning

Прикачете слика

Пред да ја прикачите сликата допишете дополнителни забелешки за нарачаниот производ (не е задолжително)

(Max size: 20MB , Max files: 10)
0%

Deleting file, please wait...

Исчисти
Шифра: M 001 Категории: , тагови: ,

Опис на производот

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Маици имаме во сите големини во сите бои и се македонски производ – 100% памук.

Цената вклучува штампање од една страна на маицата и тоа во принт од А4 формат. Исто така во цената е вклучено принтот на маицата да биде во какви сакате бои.

Се работи за колор принт на Еко-солвент плотер, маицата е комбинација од кат и плот. Почекајте 24ч откако топлината ќе достигне максимум од 50 степени – внатре и надвор. Не користете белило или други агресивни детергенти. Хемиско чистење: не. Сушење во машина: не е препорачливо.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Дополнитени информации

Пол

Женска, Машка

Боја

Бела, Црвена, Розева, Сива, Тегет, Црна

Големина

S, M, L, XL, XXL