Маица Queen

700 MKD 450 MKD

Warning

Deleting file, please wait...

Исчисти

Опис на производот

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Маици имаме во сите големини во сите бои и се македонски производ – 100% памук.

Цената вклучува штампање од една страна на маицата и тоа во принт од А4 формат. Исто така во цената е вклучено принтот на маицата да биде во какви сакате бои.

Се работи за колор принт на Еко-солвент плотер, маицата е комбинација од кат и плот. Почекајте 24ч откако топлината ќе достигне максимум од 50 степени – внатре и надвор. Не користете белило или други агресивни детергенти. Хемиско чистење: не. Сушење во машина: не е препорачливо.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Дополнитени информации

Пол

Женска, Машка

Големина

S, M, L, XL

Боја

Бела, Црвена, Сива, Тегет, Црна