61-372-36_RGB_front_HR-500x500jmn

Маица Khaleesi – Игра на тронови

700 MKD 450 MKD

Deleting file, please wait...

Исчисти

Опис на производот

Маици имаме во сите големини во сите бои и се македонски производ – 100% памук.

Цената вклучува штампање од една страна на маицата и тоа во принт од А4 формат. Исто така во цената е вклучено принтот на маицата да биде во какви сакате бои.

Се работи за колор принт на Еко-солвент плотер, маицата е комбинација од кат и плот. Почекајте 24ч откако топлината ќе достигне максимум од 50 степени – внатре и надвор. Не користете белило или други агресивни детергенти. Хемиско чистење: не. Сушење во машина: не е препорачливо.

Дополнитени информации

Пол

Женска, Машка

Боја

Бела, Сина, Црвена, Зелена, Розева, Сива, Тегет, Црна

Големина

S, M, L, XL, XXL