Магичен Држач за Вино

1200 MKD 999 MKD

Нема на залиха

Шифра: R 008 Категорија: таг:

Опис на производот

Овој инспиративен држач го привлекува вниманието на вашиот избор за вино и ќе го претвори во интересен орнамент или централен предмет во просторијата.

Елегантниот држач дизајниран со изглед на кожа, беспрекорно ќе се вклопи во било кој модерен дом или канцеларија.

Иако изгледа неверојатно, држачот е многу лесен за користење, само поставете го врвот на шишето во отворот и …..et voila