Магичен Држач за Вино

1200 MKD 999 MKD

Нема на залиха

Шифра: R 008 Категорија: таг:

Опис на производот

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Овој инспиративен држач го привлекува вниманието на вашиот избор за вино и ќе го претвори во интересен орнамент или централен предмет во просторијата.

Елегантниот држач дизајниран со изглед на кожа, беспрекорно ќе се вклопи во било кој модерен дом или канцеларија.

Иако изгледа неверојатно, држачот е многу лесен за користење, само поставете го врвот на шишето во отворот и …..et voila

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.