Љубовни Коцки

350 MKD 270 MKD

Нема на залиха

Шифра: R 001 Категорија:

Опис на производот

Љубовните Коцки кои светат во темница се одличен начин двојките да си направат забава со изгасени светла. Едноставно фрлете ги коцките следниот пат кога со партнерот/партнерката ќе посакате да се забавувате под прекривките и… ќе ве оставиме да откриете што ве чека понатаму 🙂