alka-za-gluzd

Летна алка за глужд

450 MKD

  • Должина 25 цм

На залиха

Deleting file, please wait...

Шифра: RAIN 005 Категории: ,

Опис на производот

Летна алка за глужд во бохо стил, со имитациски елементи на месечев камен.

Овој производ на залиха е достапен во еден примерок