lance_sino

Летно ланче со детали во тиркизна и сребрена боја

450 MKD

  • Должина 40 цм

Нема на залиха

Шифра: RAIN 020 Категории: ,

Опис на производот

Овој производ на залиха е достапен во еден примерок