elegantna-alka-01

Елегантна алка за сите пригоди

250 MKD

  • Должина 20 цм

На залиха

Deleting file, please wait...

Шифра: RAIN 001 Категории: ,

Опис на производот

Елегантна смела алка за сите пригоди со имитација на диоптас.

Овој производ на залиха е достапен во еден примерок