Чаша со срце рачка

500 MKD 300 MKD

Израдувајте ги Вашите најблиски со Среќен подарок.

На чашите може да се печати што и да посакате. Тоа значи дека може Ваши фотографии, логоа, слики или пак некоја од нашите сликички со официјалниот бренд Среќа е … 🙂

На залиха

Warning

Прикачете слика

Пред да ја прикачите сликата допишете дополнителни забелешки за нарачаниот производ (не е задолжително)

(Max size: 20MB , Max files: 10)
0%

Deleting file, please wait...

Шифра: Sd 003 Категории: , таг:

Опис на производот

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Висина на чашата: 90 мм Пречник на чашата: 80 мм Максимална големина на дизајнот што може да се печати на чашата: 200х80 мм Боја: Бела со срце рачка

НАПОМЕНА! Според производителот(Кина) на чашите и боите што се користат за печатење, се препорачува дека чашите може да се перат и во машина за садови, без да има оштетување на сликата или логото. Но, ние не го препорачуваме тоа, бидејќи има некои појаки машини за перење садови, и сепак може да дојде до оштетување.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.