Боксерици – Ренген

750 MKD 650 MKD

На залиха

Deleting file, please wait...

Шифра: R 002 Категорија: таг:

Опис на производот

Изненадете ja вашата партнерка со овие смешни боксерици. Може да се користат и како костим за капење 100% Полиестер Материјалот е лесен за одржување Сликата е со голем квалитет што е гаранција дека нема да избледи и после повеќе перења Универзална димензија (32 – 36) Произведено во Италија Целосна или делумна репродукција е забранета