Плаќање со уплатница

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Уплатете ја сумата која е потребна за производот што сте го одбрале.

Доколку сакате производот да Ви биде доставен на домашна адреса во тој случај проверете ја цената за испорака на следниов линк и истата заедно со вредноста на производот уплатете ја на уплатницата.

Информациите за попoлнување на уплатницата:

– Уплатница за физички лица – Уплатница за правни лица Испратете ни емаил на contact@srekja.mk со следните информации:

– Име на уплатувачот – Сумата која сте ја уплатиле – Датум на уплата – Линк од производот за кој сте платиле, или ако е производ по нарачка пратете ни за кој производ станува збор и повеќе детали за него

Откако ке уплатите пратете ни скенирана или сликана со фотоапарат или телефон уплатница.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.